Yardım
Görüntülü sohbet

SesliGez.Com - Sesli chat yardım sayfası

Türkiye'nin en güzel sesli chat sitesinde yerinizi hemen alın!

Sesli chat eklentisi ( Activex ) nedir ?

Speakychat plugin, sesli chat odalarına girmek için, birebir karşılıklı görüntülü sohbet etmek ve sesli sohbet için giriş sağlamak için kullanıcı kişilerin siteye girişleri esnasında indirmesi gereken bir programdır. Programı indirebilmek için, sesli chat sitesine giriş yaptıktan sonra sitenin bizi yönlendirmiş olduğu siteden speakychat plugin programını ücretsiz bir şekilde indirmemiz ve kurduktan sonra sesli chat sitesinin tüm özelliklerini kullanabilmemizi de sağlamaktadır.

Program indiricileri programın güvenliği konusunda şüphe duysalar da, milyonlarca sesli chat kullanıcı tarafından indirilmektedir ve güvenlik konusunda bu zaman kadar da hiç bir şekilde sorun oluşşturmamıştır. Program oldukça ufak boyutlu olması nedeni ile çok kısa bir sürede indirilmektedir yine aynı kısa süreç içerisinde kurulmaktadır.

Sesli chat sitesinde sohbet etmek isteyen her kullanıcı sayfayı açtığı anda bu eklentinin indirilmek zorunda olduğu ve indirilmeden siteye girişin yapılamayacağı uyarısının mutlaka almaktadır. Site üzerinde sesli olarak sohbet etmek kişi bu programı kendi isteği ve düşüncesine kalmış bir şekilde dilerlerse indirebilirler ya da indirmek istemezlerse sesli chat sitesine de giriş yapmaktan vazgeçmiş olmak durumundalardır.

Mevcut olan tüm sesli chat sitelerine erişim sağlamak için, speakychat plugin programını mutlaka indirmek zorundalardır. Tüm internet tarayıcıları üzerinde çalışabilmesi nedeni ile de, sahip olduğunuz mevcut tarayıca da bu programı indirerek kullanabilir ve farklı bir tarayıcı için arayış içerisinde bulunmanıza gerek kalmaz. 


SesliGez.Com sitemize girmek için daha önceden sizler için hazırlanmış olan sesli chat eklentisi ( activex kurulum ) anlatımını videolu izleyerek sitemize kolay bir şekilde girip sohbet edebilirsiniz saygılarımızla iyi sohbetler dileriz...

# misyonumuz

SesliGez, en güzel sesli chat odalarını siz değerli kullanıcılarına ücretsiz olarak sunmaktadır.

# iletişim

Email: [email protected] 
Telefon: Güncellenecek
Skype: sesliyazilimsatis